Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Stand-upcomedian Stefan Pop kijkt met slecht gevoel terug op optreden LUBACH

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
arjen lubach
Stand-upcomedian Stefan Pop kijkt met een slecht gevoel terug op zijn optreden in het RTL-programma LUBACH afgelopen woensdag. Zijn stukje stand-upcomedy over zijn gezin werd door de kijkers niet goed ontvangen. Op X werd onder meer gesproken van "een totale afgang" en "om te janken zo slecht".

"Dit waren mijn keuzes, mijn baalmoment", schrijft Pop op Instagram. "Ik had stukken uit mijn voorstelling achter elkaar gezet die in de voorstelling verspreid zaten en wellicht daardoor beter tot hun recht kwamen dan in deze volgorde achter elkaar op tv. Dat is met de ervaring die ik heb, een keuze geweest die niet zo had moeten uitpakken."

Pop waardeert dat presentator Arjen Lubach en zijn team "risico" hebben genomen door stand-upcomedy in de show te verwerken. Hij baalt ervan dat het niet goed ging. "Ik zou niet willen dat een volgende comedian die de kans krijgt, niet met open blik wordt ontvangen naar aanleiding van mijn optreden."

Pop krijgt in de reacties onder deze boodschap veel steun. Zo reageert Lubach met een hartje, stelt Tim Hofman dat het soms "zo gaat" en reageert ook comedian Soundos el Ahmadi, die in het verleden veel kritiek kreeg op haar optredens in De Wereld Draait Door. "Ik had dit wekelijks bij dwdd", schrijft ze lachend. "Is allemaal goed gekomen joh."

16 mei '25 ( 9:15)

Yves Berendse enorm trots op nieuwe album na doorbraak

Yves Berendse werkte anderhalf jaar aan Voor Altijd, zijn nieuwe album dat vrijdag is verschenen. "Nu is het er. Ik ben er echt trots op", vertelt de 31-jarige zanger tegen het ANP. Het is het eerste album van Berendse sinds hij vorig jaar doorbrak met zijn hit Terug In De Tijd.

16 mei '25 ( 8:50)

Patricia Paay loopt zware hersenschudding en rugklachten op na val

Patricia Paay heeft door een "bijzonder ongelukkige val" een zware hersenschudding en flinke rugklachten opgelopen. Het incident gebeurde vorige week, schrijft de 76-jarige zangeres in een bericht op Instagram.

16 mei '25 ( 8:40)

Kees van der Spek vindt het irritant dat 'bijna niemand meer foutloos Nederlands' kan schrijven

Kees van der Spek vindt het irritant dat "bijna niemand meer foutloos Nederlands" kan schrijven. De 60-jarige misdaadjournalist doet zijn relaas op Instagram nadat hij een mailtje had ontvangen met daarin enkele taalfouten.

16 mei '25 ( 8:30)

Yves Berendse en vriendin kopen droomhuis

Yves Berendse en zijn vriendin Sophie hebben hun droomhuis gekocht. "We kijken er enorm naar uit om een nieuwe fase van ons leven in te gaan", zegt de zanger in gesprek met De Telegraaf.

15 mei '25 (13:26)

Trijntje Oosterhuis gaat dit najaar op tournee met eerbetoon Stevie Wonder

Trijntje Oosterhuis gaat dit najaar op tournee langs de Nederlandse theaters met een eerbetoon aan Stevie Wonder. Samen met gitarist Leonardo Amuedo viert de zangeres dat het bijna vijftig jaar geleden is dat Wonders dubbelalbum Songs in the Key of Life verscheen.

15 mei '25 (13:19)

Vajèn van den Bosch speelt hoofdrol in filmreeks Onze Jongens

Vajèn van den Bosch speelt een hoofdrol in het derde deel van de filmreeks Onze Jongens, maakt Dutch FilmWorks donderdag bekend. De actrice is gecast als de tegenspeelster van Thijs Boermans, die eerder al werd aangekondigd als de hoofdrolspeler van het aankomende deel van de film. Onze Jongens gaat over mannen bij een klusbedrijf die bijklussen als stripper.

15 mei '25 (12:22)

Rechtszaak poging tot chantage Johny de Mol uitgesteld

De rechtszaak tegen de man die wordt verdacht van een poging tot chantage van Johnny de Mol is uitgesteld. Karim A. uit Utrecht kwam donderdag niet naar de zitting bij de rechtbank in Amsterdam, omdat hij naar eigen zeggen ziek is. Ook heeft hij op dit moment geen advocaat. De rechtbank ging mee in zijn verzoek tot uitstel van de zaak. De zaak dient nu op 23 september.

15 mei '25 (12:06)

Wrakingsverzoek verdachte afpersing Johny de Mol ingetrokken

De man die wordt verdacht van een poging tot chantage van Johnny de Mol, heeft het wrakingsverzoek tegen de rechters in zijn zaak ingetrokken. Dat werd donderdag duidelijk tijdens de zitting bij de rechtbank in Amsterdam.

15 mei '25 ( 9:20)

Fred van Leer presenteert nieuwe seizoen Say Yes to the Dress Benelux

Fred van Leer presenteert na 2,5 jaar een nieuw seizoen van het TLC-programma Say Yes to the Dress Benelux. Eind deze zomer gaat het achtste seizoen van de serie met de stylist bij de zender in première. De afleveringen zijn dan ook terug te kijken op streamingdienst HBO Max.

15 mei '25 ( 9:15)

Glennis Grace heeft nieuwe liefde

Glennis Grace heeft weer een nieuwe liefde. De zangeres liep woensdagavond over de loper van de albumpresentatie van Yves Berendse. Het gaat om haar personal trainer Eddy.