andre van duin televizierring
10 maart 2025 om 13:45
< 1 min lezen

Nieuwe reeks van serie Animal Crackers verschijnt ‘op zijn vroegst’ in 2026

Een nieuwe reeks van de serie Animal Crackers verschijnt "op zijn vroegst volgend jaar". "Niet dit jaar nog, dat is te veel werk", vertelde presentator André van Duin zondagavond in Shownieuws.

Omroep MAX kondigde in augustus 2023 een nieuw seizoen van Animal Crackers aan, dat tussen 1988 en 2018 te zien was. “Ik ben er al heel lang mee bezig, maar steeds waren er problemen met de beelden”, legde Van Duin uit. In het programma voorzag de 78-jarige presentator dieren van stemmetjes.

Momenteel is Van Duin “druk bezig” met het maken van leuke stukjes. “Ik vind het heerlijk om te pielen. Stemmetjes erbij, geluidjes erbij, om er wat leuks van te maken. Maar daar gaat veel tijd in zitten.”

Animal Crackers bestond uit afleveringen die hooguit een paar minuten duurden. De laatste afleveringen waren in 2018 te zien als slot van het programma Tijd voor MAX.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    OM seponeert smaadzaak Marco Borsato tegen aangeefster

    5 februari 2026 om 13:55
    • Entertainment

    Dit is de winnaar van het achtste seizoen van Maestro

    2 februari 2026 om 08:57

Aankomende evenementen

06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen