tom waes
15 augustus 2024 om 15:50
< 1 min lezen

Nieuwe Nederlands-Belgische dramaserie start opnames met Tom Waes

Tom Waes en Hannah van Lunteren zijn te zien in de nieuwe Nederlands-Belgische dramaserie Badgast op Terschelling. De opnames zijn deze maand gestart, aldus de KRO-NCRV.

Andere rollen zijn voor Anneke Blok, Ferdi Stofmeel, Freya Van Campenhout, Werner Kolf, Jack Wouterse, Romijn Conen en Lotje van Lunteren. Badgast is volgend jaar te zien bij de NPO en in Vlaanderen op VRT 1.

De serie gaat over Vince (Tom Waes) en Zoë (Freya Van Campenhout), een gescheiden vader en zijn tienerdochter, die voor het eerst sinds lange tijd samen op vakantie gaan naar het Nederlandse eiland Terschelling.

“Ik kan niet wachten om de kijkers mee te nemen naar Terschelling en hen te laten kennismaken met het verhaal en de personages”, zegt Waes over zijn nieuwe project. “Het worden spannende maanden, maar ik heb er ongelooflijk veel zin in.”

Relevante artikelen

Alles van entertainment
  • herfst festival
    • Entertainment

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Entertainment

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe
13 Feb
Kraak de Code speurtocht
  • Drenthe