Martine van Os: opnames We zijn er Bijna! worden steeds zwaarder
3 september 2024 om 11:28
< 1 min lezen

Martine van Os: opnames We zijn er Bijna! worden steeds zwaarder

Martine van Os vindt de lange opnameperiodes van We zijn er Bijna! "steeds wat moeilijker". Al dertien jaar lang reist ze voor het succesprogramma jaarlijks vijf weken achterelkaar en dat went zeker niet. "Het missen van mijn echtgenoot en gein in die tijd begint wel iets zwaarder te wegen", zegt de 67-jarige presentatrice in het AD.

“In 2011 was ik een stuk jonger, flexibeler en voelde het allemaal heel nieuw. Toen was ik zelf altijd de jongste van het gezelschap. Nu eerder een van de oudsten”, denkt Van Os, die in ieder geval volgend jaar nog een seizoen gaat maken.

“Volgend jaar gaan we ook weer op reis”, zegt ze. “Maar ja, er komt een tijd dat ik het welletjes ga vinden. Daar ontkom je niet aan. Dat zou dan echt te maken hebben met het ouder worden en het gemis van mijn gezin.”

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Martijn Krabbé maakt zich zorgen over toekomst

    Gisteren om 10:12
    • Entertainment

    Bezuinigingen dwingen Omroep MAX om te stoppen met Carrie op Vrijdag

    23 december 2025 om 10:20

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland