KRO-NCRV-programma Ook dat nog! keert terug op de buis
7 februari 2024 om 14:16
< 1 min lezen

KRO-NCRV-programma Ook dat nog! keert terug op de buis

Het consumentenprogramma Ook dat nog! keert terug op televisie. Omroep KRO-NCRV bevestigt dit aan het ANP na berichtgeving hierover door het AD.

In het tv-programma werd in met name de jaren negentig met veel humor ingegaan op problemen waar consumenten tegenaan liepen, zoals vreemde voorwaarden bij polissen of plotseling geannuleerde vakanties. Onder leiding van presentator Aad van den Heuvel werden situaties nagespeeld door een panel, waar vanaf 1989 in eerste instantie Sylvia Millecam, Erik van Muiswinkel, Gregor Frenkel Frank en Hans Böhm in zaten.

Het programma liep tot 2004 en werd in die periode door verschillende panelleden gemaakt, zo was ook Alfred van den Heuvel te zien en deden Daphne Bunskoek en Sjaak Bral later mee. In 1999 nam Frits Spits het stokje over als presentator. Ook dat nog! trok op het hoogtepunt in 1992 gemiddeld 3 miljoen kijkers, waarna dat aantal langzaam terugzakte. Wie aan de nieuwe reeks meewerken en wanneer die te zien zal zijn, is nog niet bekend.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
  • herfst festival
    • Entertainment

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Entertainment

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

13 Feb
Vernieuwde Lange Leo Kinderroute
  • Drenthe
13 Feb
Themarondleiding: Liefde in het plantenrijk
  • Noord-Holland
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe
13 Feb
Kraak de Code speurtocht
  • Drenthe