Komedie De Terugreis doet het goed in Nederlandse bioscopen
26 maart 2024 om 09:50
< 1 min lezen

Komedie De Terugreis doet het goed in Nederlandse bioscopen

Komedie De Terugreis valt in de smaak in Nederland. De film met in de hoofdrollen Martin van Waardenberg en Leny Breederveld trok in de eerste vijf dagen bijna 45.000 bezoekers. Hiermee trok de film afgelopen weekend meer bezoekers dan grote titels als Poor Things, The Zone of Interest en Verliefd op Bali.

Volgens distributeur Dutch FilmWorks is het opvallend dat de film van regisseur Jelle de Jonge het zowel in de arthousebioscopen als in de grote commerciële zalen goed doet.

Van Waardenberg speelt in De Terugreis samen met Breederveld een ouder koppel dat op reis gaat naar Spanje om een zieke oude vriend op te zoeken. Onderweg komen zij erachter dat de ouderdom zijn tol eist en dat zij zich opnieuw tot elkaar moeten leren verhouden.

De film, die in 140 zalen draait, kreeg in alle grote dagbladen lovende recensies.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Madame Tussauds herplaatst mogelijk beeld van Marco Borsato

    Gisteren om 13:18
    • Entertainment

    Nieuwe editie van Trouwmarathon 100% NL op komst

    12 december 2025 om 10:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland