Johnny de Mol te zien als figurant in Gooische Vrouwen
30 augustus 2024 om 14:46
< 1 min lezen

Johnny de Mol te zien als figurant in Gooische Vrouwen

Johnny de Mol is als figurant te zien in het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen, waarin zijn tante Linda de Mol een van de hoofdrollen speelt. Dat vertelt de 45-jarige acteur voor de camera van Shownieuws.

“Als je heel goed kijkt, ik weet niet in welke aflevering, zul je mij zien als figurant”, aldus Johnny. De presentator heeft geen tekst, maar wel een “loopje van de barkruk naar het toilet”. “Ik hoop dat ze hem erin laten zitten, want ik ben er heel trots op”, grapt Johnny.

Johnny zegt al meer beelden te hebben gezien van de nieuwe reeks, die op 27 oktober verschijnt. “Ik heb een heel kort lijntje, dus heb al wat meer mogen kijken. Het is echt heel erg leuk, helemaal van deze tijd. Af en toe schuurt het tegen een grensje aan, maar dat mag.”

Naast Linda spelen ook Susan Visser, Lies Visschedijk en Tjitske Reidinga weer in Gooische Vrouwen.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
  • herfst festival
    • Entertainment

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Entertainment

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe
13 Feb
Kraak de Code speurtocht
  • Drenthe