jandino asporaat
15 oktober 2024 om 10:40
< 1 min lezen

Jandino hoopt jongeren te inspireren om boa te worden met nieuwe film

Jandino Asporaat hoopt dat veel jongeren door zijn nieuwe film Bad Boa's buitengewoon opsporingsambtenaar willen worden. Dat zegt de 43-jarige comedian maandag in gesprek met het ANP.

De film gaat over twee boa’s die samen proberen een drugsbende uit te schakelen. De hoofdrollen worden gespeeld door Asporaat en Werner Kolf. “Ik heb heel veel respect voor de mensen achter de uniformen”, aldus Asporaat. “We weten allemaal wat we van boa’s vinden, en de film geeft daar een realistisch beeld van. Maar je gaat van de karakters houden, van hun frustraties en tekortkomingen.”

De komiek denkt echt dat veel jongeren na het zien van de film boa worden wel zien zitten: “Dat denk ik echt. Dat veel jongens en meisjes denken: ik wil ook wel boa worden.”

Bad Boa’s is ergens in 2025 op Netflix te zien.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
  • herfst festival
    • Entertainment

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Entertainment

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Vernieuwde Lange Leo Kinderroute
  • Drenthe