jan smit
26 september 2024 om 17:33
< 1 min lezen

Jan Smit blijft werken voor AVROTROS komende jaren

Jan Smit blijft ook de komende jaren werken voor AVROTROS. Het contract van de zanger en presentator is met drie jaar verlengd, maakte de omroep donderdag bekend.

Smit maakt al bijna twintig jaar programma’s voor AVROTROS, waaronder Beste Zangers. “In de programma’s die ik presenteer kan ik kwijt wat ik belangrijk vind. Dat is nieuwe en gevestigde artiesten een podium geven. Ik ben dan ook heel blij dat ik dit de komende jaren kan blijven doen”, zegt de presentator.

Volgens de omroep zet Smit zich met zijn programma’s in voor muziek van eigen bodem. “Als de omroep voor cultuur vinden wij het belangrijk om mensen te verbinden door muziek en daar heeft Jan zich al die jaren ook voor ingezet. Daarmee zit hij in het DNA van onze omroep en ben ik heel blij dat dit ook de komende jaren zo blijft”, aldus Bart Barnas, mediadirecteur AVROTROS.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
  • herfst festival
    • Entertainment

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Entertainment

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe