irene moors
11 augustus 2025 om 11:23
< 1 min lezen

Irene Moors baalt dat ze fototoestel Het Perfecte Plaatje niet mocht houden

Irene Moors baalt dat deelnemers van het RTL-programma Het Perfecte Plaatje hun gebruikte fototoestel na afloop van de opnames niet meer mogen houden. De presentatrice won de afgelopen reiseditie, maar moest haar apparatuur direct inleveren, vertelt ze in de podcast Zelfspodcast van Sander Schimmelpenninck en Jaap Reesema. Reesema deed in 2021 mee en mocht ondanks zijn vroegtijdige uitschakeling zijn toestel wel mee naar huis nemen.

“Ik heb dat glansrijk gewonnen, Jaap niet. En nu komt het: Jaap heeft zijn fototoestel wel mogen houden en ik niet. Ik was nog niet geland of ik moest hem al inleveren. Terwijl ik toch de winnaar ben”, beklaagt Moors zich.

Reesema zegt dat hij destijds voor “10k aan spullen” mocht houden. “Ja, serieus”, vervolgt hij als Schimmelpenninck verbaasd reageert. De zanger geeft daarna toe dat hij zijn apparatuur nu helemaal niet meer gebruikt.

Volgens Moors heeft het te maken met een sponsordeal. “Toen werden ze nog gesponsord en nu niet. Kijk, ik kan het wel betalen, ik kan het wel kopen, daar gaat het niet om, maar het kost ontzettend veel geld”, aldus de presentatrice. Ze heeft in plaats van een dure camera nu een “hartstikke leuke nieuwe telefoon” gekocht.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Lancering van programma Yvonne Coldeweijer opnieuw uitgesteld

    Gisteren om 08:44
    • Entertainment

    Rechtbank spreekt Marco Borsato vrij in zedenzaak

    4 december 2025 om 11:49

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland