16 oktober 2025 om 08:42
< 1 min lezen

Hoofdredacteur van tegenvallende RTL Tonight stapt op

Door: ANP

Carlo van Lienden, de hoofdredacteur van RTL-talkshow RTL Tonight, stapt op. Hij heeft zijn redactie woensdag hierover geïnformeerd, bevestigt RTL na berichtgeving van het AD.

Het programma werd begin september gelanceerd en trekt gemiddeld tussen de 300.000 en 400.000 kijkers. Op de meeste avonden trekken andere talkshows meer kijkers. Renze Klamer, Humberto Tan en Beau van Erven Dorens presenteren afwisselend het programma.

Volgens RTL heeft Van Lienden “de ontwikkeling en opstart van RTL Tonight begeleid en blijft dat voorlopig ook doen. Zoals vooraf met hem afgesproken, beperkt zijn rol zich tot de opstartfase. Nu we zeven weken bezig zijn is producent EndemolShine Nederland gestart met het werven van een nieuwe hoofdredacteur.”

Het is nog niet duidelijk wie hem opvolgt als hoofdredacteur.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Willie Wartaal heeft coachschap in The Voice of Holland onderschat

    26 januari 2026 om 09:10
    • Entertainment

    Nederlandse Netflix-serie Amsterdam Empire in meerdere landen in top 10

    21 januari 2026 om 09:01

Aankomende evenementen

30 Jan
Single meet Single danceparty
  • Utrecht
30 Jan
SVR Vakantiebeurs Hardenberg
  • Overijssel
05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht