douwe bob
13 december 2024 om 09:45
< 1 min lezen

Douwe Bob op tweede plaats voor meest gespeelde nummer Radiomonitor

Douwe Bob staat met zijn nummer Nothing To Lose op de tweede plaats in de Airplay Top 5 Nederland van 2024. Dat meldt Radiomonitor, dat in meer dan 120 landen muziekairplay monitort. De 32-jarige Douwe Bob is de enige Nederlander in de Airplay Top 5.

Op de eerste plaats staat het lied Austin (Boots Stop Workin’) van de Amerikaanse artieste Dasha. Dat nummer is in 2024 “ongeveer 10.000 keer” gedraaid, aldus Radiomonitor. “Vermenigvuldigd met het aantal luisteraars per keer is het totaal ongeveer 320 miljoen keer beluisterd, waarmee het bovenaan de lijst is beland.”

De derde plek in de lijst is voor CYRIL met het nummer Stumblin In’, gevolgd door Teddy Swims met het lied The Door op de vierde plaats. De top vijf wordt gecompleteerd door Shaboozey met A Bar Song (Tipsy).

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Dit zijn de winnaars van de Zapp Awards 2026

    Vandaag om 09:28
    • Entertainment

    OM seponeert smaadzaak Marco Borsato tegen aangeefster

    5 februari 2026 om 13:55

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel