Chris Zegers winnaar van zevende reeks van Maestro
22 januari 2024 om 10:31
< 1 min lezen

Chris Zegers winnaar van zevende reeks van Maestro

Chris Zegers is de winnaar geworden van het zevende seizoen van het AVROTROS-programma Maestro op NPO 1. De presentator versloeg zondag in de finale muzikant Frédérique Spigt. Beiden moesten in de eindstrijd twee muziekstukken dirigeren.

Zegers kreeg tijdens de show de meeste punten van de jury, waarvan driemaal een tien voor zijn eerste stuk. Ook bij de kijker bleek hij veruit favoriet. De presentator kreeg liefst 72 procent van de stemmen. Daarmee stelde Zegers de winst van de zogeheten ‘gouden baton’ veilig.

In Maestro, gepresenteerd door Frits Sissing, leren BN’ers een orkest te dirigeren. Naast Zegers en Spigt deden dit jaar ook Pepijn Lanen, Tjitske Reidinga, Ammar, Glodi Lugungu en Roos Moggré mee. Eerdere seizoenen werden gewonnen door Lenette van Dongen, Spike, Leona Philippo, Maartje van de Wetering, Lucas Hamming en sor.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    RTL komt volgend jaar met nieuw seizoen All You Need Is Love

    7 november 2025 om 08:45
    • Entertainment

    Videoland komt met documentaireserie over K3 Originals

    31 oktober 2025 om 08:40

Aankomende evenementen

10 Nov
Recreatie Vakbeurs 2025
  • Overijssel
02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel