Maarten van Rossem
4 januari 2024 om 10:05
< 1 min lezen

Bekentenis van Rossem: in contact geweest met politie

Historicus Maarten van Rossem is in zijn leven één keer in contact geweest met de politie. Dat bekende de 80-jarige eenmansjury woensdag in een aflevering van De Slimste Mens.

Een kijker vroeg de allesweter of hij ooit in zijn leven iets had gedaan waarmee hij de politie tegen zich in het harnas had gejaagd. “Ik was het hoogtepunt van keurigheid”, aldus Van Rossem.

Toch werd hij in zijn tienerjaren eenmaal gevraagd om op het politiebureau te komen. “Ik had in de provincie Gelderland het enige verkeersexamen gedaan dat foutloos was gemaakt”, vertelde hij in de show aan zijn vriend en presentator Philip Freriks. “Daarom werd ik uitgenodigd op het politiebureau, vanwege de prijsuitreiking. Dus ja, ik ben ooit in contact geweest met de politie.”

Van Rossem maakte in 2023 bekend dat hij begin 2025 gaat stoppen als jury in De Slimste Mens. Ook presentator Philip Freriks gaat dan stoppen. Wie Van Rossem opvolgt, is nog niet bekend.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Het belangrijkste entertainment nieuws van 2025

    Vandaag om 09:27
    • Entertainment

    Buddy Vedder haalt motorrijbewijs voor hoofdrol in Soldaat van Oranje

    Vandaag om 08:37

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland