janny van der heijden met hond nhaan
18 juni 2025 om 10:52
< 1 min lezen

André van Duin ‘heel verdrietig’ om overlijden hondje Janny van der Heijden

André van Duin vindt het "heel verdrietig" dat Nhaan, het hondje van Janny van der Heijden, er niet meer is. De presentator noemt het een gemis voor zijn dierbare collega, maar ook voor de kijkers.

“Het is echt een televisiehond, de Lassie van deze tijd”, zei Van Duin dinsdag in RTL Boulevard over Nhaan, die regelmatig in de programma’s van het duo te zien was. “Het is heel verdrietig dat hij al is gegaan.” Volgens de komiek is Nhaan plotseling “omgevallen” en heeft de ruwharige teckel “geen pijn en toestanden gehad”.

“Voorlopig is het voor Janny vooral een enorm gemis. Maar voor ons ook. Vrijdag beginnen we met Heel Holland Bakt en daar liep hij altijd als een stofzuiger door de tent, alle kruimels op te vegen. En dat is nu niet meer en dat wordt een groot gemis.” Volgens Van Duin houdt Van der Heijden zich van buiten “heel groot”. “Maar van binnen is het natuurlijk echt verschrikkelijk.”

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Lancering van programma Yvonne Coldeweijer opnieuw uitgesteld

    5 december 2025 om 08:44
    • Entertainment

    Rechtbank spreekt Marco Borsato vrij in zedenzaak

    4 december 2025 om 11:49

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland