Vandaag om 10:30
< 1 min lezen

Zanger FLEMMING maakt verrassende overstap naar hardstyle met nieuwe single

Door: ANP

FLEMMING brengt vrijdag voor het eerst een hardstyle-single uit. Het nummer heet Spiegel Aan De Wand en is een samenwerking met de Nederlandse hardstyle-dj Radical Redemption.

Spiegel Aan De Wand ontstond vanuit een speech die Joey van Ingen, zoals Radical Redemption echt heet, hield tijdens de begrafenis van zijn vader, aldus platenmaatschappij 8ball Music. De track is een ode aan zijn vader en een eerbetoon aan hun band.

Spiegel Aan De Wand is een nummer van FLEMMING’s aankomende album Samen Is Leuker Dan Alleen, waarop alleen samenwerkingen te horen zijn. Eerder bracht FLEMMING al nummers uit met Metejoor en dj Hardwell. Het album verschijnt later dit jaar en is het derde studioalbum van de zanger.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Honden vanaf half maart weer aangelijnd in bossen bij Austerlitz

    Vandaag om 11:29
    • Cultuur

    Strijd om uitbreiding chaletpark Olde Kottink laait opnieuw op

    Vandaag om 10:53

Aankomende evenementen

26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel
12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel