Barbie premiere met roze loper en acteurs
29 augustus 2023 om 00:38
< 1 min lezen

Warner Bros profiteert van grootste succes door Barbie

De bioscoophit Barbie heeft maandag opnieuw een record te pakken. Met een wereldwijde opbrengst van 1,342 miljard dollar (zo'n 1,24 miljard euro) tot nu toe is het de meest succesvolle film van filmstudio Warner Bros., meldt vakblad The Hollywood Reporter.

Barbie passeert het achtste en laatste deel van Harry Potter-filmreeks, Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2, dat in 2011 net iets minder in het laatje bracht. Slechts zestien films leverden in het verleden nog meer geld op. Verwacht wordt dat Barbie nog deze week onder meer The Super Mario Bros. Movie voorbij gaat en zodoende de best scorende film van 2023 wordt.

In de Amerikaanse bioscopen is Barbie met een omzet van bijna 600 miljoen dollar al de succesvolste film van het jaar. De film van regisseur Greta Gerwig is over de hele wereld een groot succes. In de comedy komt het hoofdpersonage, gespeeld door Margot Robbie, er achter dat er naast Barbie-land een échte wereld is waar mannen en vrouwen niet gelijk zijn.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Museum ontdekt dat er toch nog een Engelandvaarder in leven is

    Vandaag om 11:15
    • Cultuur

    Bijna 1 miljoen euro voor uitbreiding prikkelarm aanbod in cultuur en sport

    Vandaag om 10:09

Aankomende evenementen

05 Feb
Stadswandeling Hengelo toen
  • Overijssel
05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht
06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland