Vandaag Inside stuk minder kijkers na terugkeer
18 mei 2022 om 10:46
< 1 min lezen

Vandaag Inside stuk minder kijkers na terugkeer

Vandaag Inside heeft een dag na zijn terugkeer minder kijkers getrokken. Naar de SBS6-show keken volgens Stichting KijkOnderzoek dinsdagavond 951.000 kijkers, terwijl het er maandag nog bijna 1,5 miljoen waren.

Het praatprogramma was maandag na een afwezigheid van twee weken weer terug. Presentatoren Johan Derksen, Wilfred Genee en René van der Gijp besloten op 29 april te stoppen na commotie over een bekentenis van Derksen. Hij zei dat hij tientallen jaren geleden een bewusteloze vrouw had gepenetreerd met een kaars. Later herriep hij zijn verhaal. Na gesprekken met Talpa besloot het VI-trio toch door te gaan.

Vandaag Inside was dinsdag het op drie na best bekeken programma van de dag. Het NOS Journaal van 20.00 uur (NPO 1) scoorde met ruim 1,2 miljoen kijkers het best, gevolgd door Dwars door de Lage Landen op NPO 2 (1,08 miljoen) en de Rijdende Rechter op NPO 1 (1,04 miljoen).

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg