Tom Waes breekt sleutelbeen en vier ribben door fietsongeluk
17 april 2023 om 11:18
< 1 min lezen

Tom Waes breekt sleutelbeen en vier ribben door fietsongeluk

Tom Waes heeft door een fietsongeluk zijn sleutelbeen en vier ribben gebroken. De televisiemaker zou eigenlijk vrijdagavond te gast zijn in de podcast Welcome to the AA, maar kon er niet bij zijn door de pijn, zo meldt de Belgische krant Het Laatste Nieuws.

Waes was met zijn fiets in een tramspoor gereden en daarin klem komen te zitten. De 54-jarige Vlaming moet maandag geopereerd worden. Een aantal jaar geleden brak Waes ook al eens een sleutelbeen.

Telefoongesprek

“Maandag moet hij onder het mes, en toch was hij nog van plan te komen. Hij vroeg: kan ik het zittend doen?”, zei presentator Alex Agnew tijdens de live-opnames van de podcast vrijdagavond. Daarop werd het telefoongesprek met Waes voor het publiek ten gehore gebracht. “Sorry mannen, het gaat echt niet. Ik kan amper spreken, alles doet pijn. Het zal voor de volgende keer zijn.”

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg