Sanne Wallis de Vries is eregast tijdens het Prinsjescabaret
19 juli 2022 om 14:14
< 1 min lezen

Sanne Wallis de Vries is eregast tijdens het Prinsjescabaret

Sanne Wallis de Vries is in september van dit jaar eregast tijdens het Prinsjescabaret. De 51-jarige cabaretière zal samen met Pieter Derks en Patrick Nederkoorn het politieke jaar doornemen.

Derks en Nederkoorn kozen er dit jaar voor om Wallis de Vries uit te nodigen als eregast. “Sanne is een fantastisch veelzijdige artiest die als geen ander weet hoe je met humor de vinger duwt op zere plekken in maatschappelijke discussies,” aldus Derks. “Mocht Mark Rutte in de zaal zitten, dan zal ze hem zeker laten zweten.”

Diligentia

De voorstellingen van Prinsjescabaret vinden plaats van 18 tot en met 20 september in theater Diligentia in Den Haag. Het Prinsjescabaret vindt traditiegetrouw plaats rond de derde dinsdag van september. Op humoristische wijze worden ministers, het nationale beleid en de politiek op de hak genomen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg