voetballers
29 januari 2025 om 09:54
< 1 min lezen

Samenvatting Eredivisie komende jaren nog te zien bij NOS en publieke omroep

De samenvattingen van de Eredivisie blijven de komende jaren te zien bij de NOS en de publieke omroep. De NOS laat weten dat de samenwerking met Eredivisie Media & Marketing is verlengd tot het seizoen 2026-2027.

De deal omvat zowel de Eredivisie van de mannen als die van de vrouwen. De samenvattingen blijven de komende twee jaar te volgen op televisie en via NPO Start, NOS.nl en de NOS-app. Hetzelfde geldt voor de liveverslagen op NPO Radio 1 bij NOS Langs de Lijn.

“Dit is goed nieuws voor alle voetballiefhebbers in Nederland”, zegt Geert Hofman, zakelijk directeur bij de NOS. “We zien het als onze publieke taak om de samenvattingen van de belangrijkste Nederlandse voetbalcompetitie voor iedereen openbaar en toegankelijk te houden.”

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Máxima opent bijzonder theater voor acteurs met beperking

    Gisteren om 15:36
    • Cultuur

    Deze mensen treden toe tot de Akademie van Kunsten

    Gisteren om 12:58

Aankomende evenementen

05 Feb
Stadswandeling Hengelo toen
  • Overijssel
05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht
06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland