10 december 2021 om 10:28
< 1 min lezen

Reboot Sex and the City eindelijk te zien, maar niet in Nederland

Fans hebben er bijna twintig jaar op moeten wachten, maar de langverwachte reboot van hitserie Sex and the City gaat donderdagavond eindelijk van start. De eerste aflevering wordt in de VS, en talloze andere landen, uitgezonden op HBO Max.

And just like that…, zoals de doorstart heet, vertelt over de levens van Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Charlotte York (Kristin Davis) en Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) die nu vijftigplusser zijn. Kim Cattrall, die in de originele serie de vierde vriendin Samantha Jones speelde, bedankte voor een rol in de reboot.

De serie is echter nog niet in Nederland te zien. HBO liet recent weten dat And just like that… pas in de loop van 2022 voor de Nederlandse fans beschikbaar komt als HBO Max hier wordt geïntroduceerd.

Sex and the City, gebaseerd op het gelijknamige boek van Candace Bushnell, was van 1998 tot 2004 te zien. Er werden in 2008 en 2010 al twee films als vervolg gemaakt.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nieuwe theatershow Richard Groenendijk in de maak

    Vandaag om 09:32
    • Cultuur

    Cultuurminister: ‘Brand Vondelkerk groot verlies voor Nederland’

    Vandaag om 09:10

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland