Philip Freriks reist in nieuw tv-programma terug naar de jaren 60
7 december 2022 om 13:23
< 1 min lezen

Philip Freriks reist in nieuw tv-programma terug naar de jaren 60

Philip Freriks blikt voor een nieuw tv-programma terug op de jaren zestig. De Omroep MAX-serie In de voetsporen van de jaren ’60 is vanaf 7 januari wekelijks te zien op NPO 2, maakte de omroep woensdag bekend.

De 78-jarige presentator gaat in gesprek met mensen die de periode net als hij hebben meegemaakt. Freriks gaat met hen terug naar plekken waar werd gefeest en gedemonstreerd. Zo spreekt hij met onder anderen muzikanten Hans Bax en Eddy Chatelin en oud-politicus Nico Verlaan.

Freriks is vanaf 7 januari ook op NPO 2 extra te zien in de zesdelige reeks De beat van de jaren ’60. In de zes afleveringen van ongeveer 10 minuten gaat de presentator in gesprek met zes gasten uit de wereld van kunst, wetenschap en journalistiek over de muziek uit die periode.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg