Paul de Leeuw is deze zomer columnist voor Libelle
11 mei 2023 om 16:30
< 1 min lezen

Paul de Leeuw is deze zomer columnist voor Libelle

Paul de Leeuw gaat deze zomer aan de slag als columnist voor Libelle. In de serie De zomer van Paul deelt de presentator tien weken lang zijn leukste en mooiste zomerherinneringen, meldt het tijdschrift donderdag in een persbericht.

“Heerlijk om te schrijven voor de ladies van Libelle!”, zegt de 61-jarige De Leeuw in een reactie. In de column blikt hij aan de hand van vakantiefoto’s uit zijn privécollectie terug op herinneringen aan de zomers van zijn leven.

Verregende familievakantie 

Zijn eerste column gaat deze week over een verregende familievakantie in Rockanje. “Het water gutste van de trap én dwars door het plafond naar beneden”, deelt Libelle alvast in een voorproefje. Anders columns zullen onder meer gaan over een begrafenisondernemer voor dieren, zijn eerste vakantie zonder ouders en de vakantie met Simone Kleinsma na het overlijden van haar partner Guus Verstraete.

Libelle Zomerweek 

De Leeuw opent donderdag in Vijfhuizen ook de nieuwe editie van de Libelle Zomerweek.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg