hans faber
14 januari 2025 om 09:40
< 1 min lezen

Oom van Anne Faber schrijft boek over tbs

Hans Faber, de oom van de in 2017 vermoorde Anne Faber, heeft een boek over tbs geschreven. Voor de televisieserie In de tbs bezocht hij een jaar lang een tbs-kliniek, waar hij met behandelaren, begeleiders en patiënten sprak. Zijn bevindingen beschreef hij in het boek TBS.

TBS is vanaf 25 maart verkrijgbaar. In het boek deelt de auteur verhalen over tbs’ers of daders met stoornissen. Ook doet hij “grondig onderzoek naar het systeem en onze onderbuikgevoelens”.

Eerder bracht Faber drie thrillers en het boek Anne, kroniek van een zoektocht (2019) uit. Dat boek gaat over zijn nichtje Anne Faber, die in 2017 tijdens een fietstocht werd verkracht en vermoord door Michael P. Faber is daarnaast medeoprichter van Namens de familie, een onderdeel van Slachtofferhulp Nederland dat families van slachtoffers ondersteunt bij mediawoordvoering.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Kröller-Müller Museum toont vervalste Van Gogh en lanceert podcast

    Gisteren om 15:13
  • figure of justice
    • Cultuur

    Rechtbank: stopzetten subsidie Stadstheater Almelo was onrechtmatig

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland