kro ncrv
13 december 2024 om 09:40
< 1 min lezen

Omroep ZWART en KRO-NCRV werken aan tweeluik gearrangeerde huwelijken

Omroep ZWART en KRO-NCRV maken samen een tweeluik over gearrangeerde huwelijken, getiteld Nog Lang en Gelukkig. Het tweedelige programma is vanaf komende woensdag te zien op NPO Start.

In Nog Lang en Gelukkig staan de Indiase Charchika (26) en de Haagse Shivani (26) centraal. Charchika heeft haar toekomstige echtgenoot, die in de Verenigde Staten woont en die ze pas twee keer heeft ontmoet, gevonden via haar ouders. Zij staat nu voor een grote stap in haar leven: haar bruiloft in India en haar verhuizing naar de Verenigde Staten.

Shivani is vrijgezel. Zij zoekt met hulp van haar moeder, die hindoepriester is, en een Hindoestaanse matchmaker naar een partner. Shivani’s moeder, die zelf een gearrangeerd huwelijk had, blikt terug op haar eigen huwelijk.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor coronapandemie

    Gisteren om 09:11
    • Cultuur

    Grootmeester van ballet Hans van Manen overleden

    Gisteren om 08:39

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland