Rick van Velthuysen keert terug naar Radio Veronica met een ochtendshow
1 juni 2023 om 11:38
< 1 min lezen

Rick van Velthuysen keert terug naar Radio Veronica met een ochtendshow

Rick van Velthuysen keert terug in de ochtend van Radio Veronica. De dj is vanaf maandag elke werkdag tussen 06.00 uur en 09.00 uur te horen met het programma Rick in de Morgen, maakt de radiozender woensdag bekend.

Van Velthuysen werkte van 2008 tot en met 2016 al bij Radio Veronica en maakte daar verschillende programma’s, waaronder ook Rick in de Morgen. Die show werd in 2014 bekroond met een Gouden RadioRing. De dj werkte de afgelopen jaren bij NPO Radio 2 waar hij het nachtprogramma RickvanV doet 2 maakte.

De presentator is blij om weer terug te komen. “Na het winnen van de Gouden RadioRing 2014 is het toch gaaf dat we nu het ‘radiovat’ – bijna 10 jaar na dato – opnieuw mogen aanslaan? Het voelt spannend, nu ik word geparachuteerd op het strijdtoneel van de nationale radio-ochtendshows. Met ‘Rick in de Morgen’ maken we vooral ongefilterde radio, waarin veel luisteraars zich zullen herkennen.”

Ochtendshow Radio 538

Van Velthuysen neemt de plek in de ochtend over van Tim Klijn, Rick Romijn en Niels van Baarlen. Eerder werd al bekend dat zij de ochtendshow van Radio 538 voor hun rekening gaan nemen. Dat programma begint ook komende maandag.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor coronapandemie

    Vandaag om 09:11
    • Cultuur

    Grootmeester van ballet Hans van Manen overleden

    Vandaag om 08:39

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland