Extra kaarten Zwarte Cross in mum van tijd uitverkocht
20 maart 2023 om 09:58
< 1 min lezen

Extra kaarten Zwarte Cross in mum van tijd uitverkocht

De Zwarte Cross is helemaal uitverkocht. De extra kaarten die zaterdagochtend in de verkoop gingen waren in rap tempo allemaal weg, meldt de organisatie van het festival in het Achterhoekse Lichtenvoorde.

Het festival was eigenlijk al uitverkocht, maar door de uitbreiding van de festivalcamping en niet afgeronde transacties waren er extra tickets vrijgekomen. Volgens de organisatie stonden er zaterdagochtend om 11.00 uur mensen met “ruim 13.000 devices” in de digitale wachtrij. De camping- en zondagkaarten waren binnen tien minuten op. Om hoeveel extra kaartjes het ging, wordt niet gemeld.

De Zwarte Cross is dit jaar van 20 tot en met 23 juli. Namen als Bastille, Goldband, Eagles of Death Metal, FLEMMING, Maan en Antoon staan op het affiche.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Thriller Amsterdamned II ontvangt Gouden Film

    Vandaag om 10:19
    • Cultuur

    Concertgebouw in Amsterdam zaterdag tijdelijk ontruimd

    Vandaag om 09:35

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland