Ewout Genemans voor zijn politieprogramma naar Rotterdam
29 december 2022 om 11:37
< 1 min lezen

Ewout Genemans voor zijn politieprogramma naar Rotterdam

Ewout Genemans loopt voor zijn nieuwe programma mee met de politie van Rotterdam. De opnames van de serie gaan in maart van start. Naar verwachting is het programma volgend najaar te zien bij RTL 4, zo meldt de politie.

Het programma in Rotterdam is een vervolg op de populaire series Bureau Burgwallen, Bureau 040, Bureau Arnhem en Bureau Hofstad. In Rotterdam loopt Genemans mee met politieagenten van de bureaus Zuidplein, Centrum en Delfshaven.

Bijzonder perspectief

“Dit is een geweldige manier om de kijker mee te nemen in een deel van het werk dat we iedere dag verzetten, in een stad die geen minuut hetzelfde is”, zegt politiechef Fred Westerbeke. “Op de momenten die er toe doen, zijn we er. Maar net zo belangrijk zijn die andere momenten, van verbinding met de inwoners van de stad. Voor hen staan we iedere dag op. Dit is een mooie kans om een inkijkje te geven in dat veelzijdige werk.”

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor coronapandemie

    Gisteren om 09:11
    • Cultuur

    Grootmeester van ballet Hans van Manen overleden

    Gisteren om 08:39

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland