Organisatie Streamers na concert: maatregelen hebben geholpen
"Alle dingen die we hebben doorgevoerd hebben effect gehad", stelt de producent. "Alles is vlekkeloos verlopen, we hebben geen voorvallen gehad." De problemen vrijdag zouden zijn veroorzaakt door mensen die voor de regen gingen schuilen in de tunnel, liet Hofman zaterdag weten. Extra overkappingen zijn echter geen optie, stelt Hofman. "Daar hebben mensen weer last van met zichtlijnen. We waarschuwen dat het weer een beetje onstuimig is en dat mensen poncho's moeten meenemen."
De situatie op vrijdag maakte veel negatieve reacties op sociale media los. Zo werd op Twitter gesproken van een onveilige situatie.
Extra show
Eerder werd aankondigd dat er een tweede concert in de GelreDome komt. Daar komt nu nog een derde concert bij. Dat maakte de superformatie zondagmiddag bekend. De extra show volgend jaar vindt aan het einde van de middag plaats, om zo ook gezinnen tegemoet te komen. Dat betekent dat The Streamers op 20, 21 en 22 oktober volgend jaar in het Arnhemse stadion staan.
Door: ANP