20 december 2021 om 11:01
< 1 min lezen

Bioscoopkoepel NVBF heeft begrip voor lockdown en is blij met steun

In een reactie laat de Nederlandse Vereniging van Bioscopen en Filmtheaters (NVBF) weten dat het begrip heeft voor het sluiten van bioscopen en theaters om zo verdere verspreiding van de omikronvariant van het coronavirus in te dammen. Het kabinet kondigde zaterdag een harde lockdown aan waarbij alleen essentiële winkels nog open mogen blijven.

“De bioscoopbranche heeft er begrip voor dat een tijdelijke lockdown noodzakelijk is vanwege de opkomst van de omikronvariant”, zegt de NVBF in een verklaring. De koepel is wel blij dat het steunpakket voor de sector blijft. “Deze zijn zeer noodzakelijk om de enorme impact voor de branche het hoofd te bieden.”

Perspectief 

Aan de andere kant hoopt de NVBF wel op perspectief van het kabinet. “Tegelijkertijd hoopt de branche dat het beleid van het kabinet wordt aangepast richting de toekomst, waarbij er beter op dit soort situaties kan worden ingespeeld. Vanzelfsprekend wil NVBF graag meedenken met de overheid over hoe er meer stabiliteit in maatregelen kan worden aangebracht.”

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor coronapandemie

    Vandaag om 09:11
    • Cultuur

    Grootmeester van ballet Hans van Manen overleden

    Vandaag om 08:39

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland