18 oktober 2021 om 11:02
< 1 min lezen

Chileens theatergezelschap maakt tournee door Nederland

Het Chileense theatergezelschap La Llave Maestra speelt de komende twee weken de nieuwe voorstelling Pareidolia in diverse Nederlandse theaters. Dat heeft impresariaat Vanaf2 vrijdag bekendgemaakt.

Volgens Vanaf2 is La Llave Maestra daarmee het eerste internationale gezelschap dat sinds de coronalockdown weer een korte tour door Nederland maakt.

De Chileense groep maakt voorstellingen met allerlei objecten, maskers, poppen en stoffen. Pareidolia is volgens de makers een ode aan de verbeeldende fantasie.

La Llave Maestra is een gezelschap dat veel reist. Eerder maakte de groep tournees door Amerika, Europa en Azië. Op maandag 18 oktober gaat Pareidolia in première tijdens festival De Betovering in Den Haag.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor coronapandemie

    Gisteren om 09:11
    • Cultuur

    Grootmeester van ballet Hans van Manen overleden

    Gisteren om 08:39

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland