22 maart 2021 om 10:26
< 1 min lezen

Dominic West te zien in vervolgfilm Downton Abbey

Dominic West krijgt een rol in de nieuwste Downton Abbey-film. De 51-jarige Britse acteur, bekend van zijn rol in onder meer The Affair en The Wire, is volgens Hello Magazine toegevoegd aan de cast en zal te zien zijn in het vervolg op de film uit 2019.

West is niet het enige nieuwe gezicht. Ook de Franse actrice Nathalie Baye zou zich voor het vervolg bij Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern en Joanna Froggatt voegen. De opnames van de tweede film gaan binnenkort waarschijnlijk van start. Onlangs verklapte acteur Jim Carter dat hij en zijn medespelers zich al aan het voorbereiden zijn en begonnen waren met het lezen van de scripts.

In oktober werd bekend dat West naar alle waarschijnlijkheid ook een rol krijgt in seizoen vijf van de Netflix-serie The Crown. Daarin zou hij de rol van prins Charles gaan vertolken.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor coronapandemie

    Gisteren om 09:11
    • Cultuur

    Grootmeester van ballet Hans van Manen overleden

    Gisteren om 08:39

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland