Anton Corbijn bijna klaar met regisseren vijfde speelfilm

In Switzerland speelt de 79-jarige Mirren schrijfster Patricia Highsmith die zich heeft teruggetrokken voor een rustig bestaan in de Zwitserse Alpen. De jonge literair agent Edward moet haar van de uitgever overtuigen om nog één bestseller te schrijven, ook al heeft ze daar eigenlijk geen zin meer in. Highsmith is verantwoordelijk voor de succesvolle Tom Ripley-reeks, over een koelbloedige seriemoordenaar.
Het project werd in 2023 al aangekondigd. Corbijn laat weten dat "Helen wonderful is, en Alden ook". De regisseur monteert de film momenteel in Londen. Hij weet nog niet wanneer de release van het project gepland staat.
Het wordt de eerste film voor Corbijn sinds Life uit 2015. Eerder maakte hij ook onder meer de film Control, over de Engelse postpunkgroep Joy Division, en de thriller The American, waarin George Clooney en Thekla Reuten hoofdrollen speelden. De regisseur is ook bekend van veel internationale videoclips en live-concerten die hij regisseerde, waaronder die van Depeche Mode, U2, Coldplay, Nirvana en Bryan Adams.