Gerrie van der Klei speelt na vijftig jaar weer in musical Foxtrot

Van der Klei speelde bijna vijftig jaar geleden Lisette, een rol die nu wordt vertolkt door Renée de Gruijl. Andere hoofdrollen zijn voor William Spaaij en Teuntje Post.
Foxtrot is een van de bekendste musicals van Annie M.G. Schmidt en Harry Bannink. "Het werk van Schmidt en Bannink blijft ongeëvenaard", vindt theaterproducent Joop van den Ende. "In scherpte, humor en emotie. Foxtrot is een musical die nog steeds raakt en actueel is. We kijken uit naar het maken van een frisse, eigentijdse benadering, met respect voor het origineel."
Het stuk speelt zich af in de jaren dertig van de vorige eeuw. Het verhaal gaat over een meisje uit de provincie die in de grote stad in een artiestenpension belandt. Hier wordt zij zwanger van een onbekende man, met alle gevolgen van dien.