'Nieuw' museum in Evoluon en is lid van Museumvereniging / Foto: "Evoluon, Eindhoven, Province of North Brabant, Netherlands" door Zairon
4 juli 2024 om 14:28
< 1 min lezen

‘Nieuw’ museum in Evoluon en is lid van Museumvereniging

Sinds 1 juli kunnen bezoekers gratis naar het Evoluon met een Museumkaart. Die is lid geworden van de Museumvereniging, dus geldt de kaart ook daar. Naast een nieuw lidmaatschap draagt het museum ook een nieuwe naam: Next Nature Museum, meldt het museum. 

Mensen die wel eens in Strijp in Eindhoven zijn geweest, zullen het iconische gebouw van Evoluon vast herkennen. Tegenwoordig vind je daar het Next Nature Museum; het gebouw houdt wel de naam Evoluon. Het ‘zal dienen als een dynamische ruimte waar grenzen tussen biologie en techniek vervagen’, schrijft het museum.

Naast een naamswijziging is het museum ook lid geworden van de Museumvereniging. Daardoor geldt de Museumkaart ook in het museum aan de Noordbrabantlaan. De museumdirecteur, Koert van Mensvoort, hoopt dat het toetreden tot de vereniging een ‘breder en diverser’ publiek trekt.

Op dit moment kun je in de vliegende schotel de tentoonstellingen ‘RetroFuture’ en ‘Spacefarming’ bekijken. 

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Kröller-Müller Museum toont vervalste Van Gogh en lanceert podcast

    Gisteren om 15:13
  • figure of justice
    • Cultuur

    Rechtbank: stopzetten subsidie Stadstheater Almelo was onrechtmatig

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland