Mike Boddé maakt muziek voor nieuwe Dikkie Dik-film
5 juni 2024 om 13:54
< 1 min lezen

Mike Boddé maakt muziek voor nieuwe Dikkie Dik-film

Cabaretier Mike Boddé heeft samen met collega Johan Hoogeboom de muziek gemaakt voor de nieuwe bioscoopfilm over poes Dikkie Dik. Het is voor het eerst dat Boddé, onder meer bekend van de Mike & Thomas Show, de soundtrack van een film heeft verzorgd.

Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel is vanaf 19 juni in de bioscopen te zien. In de film is plotseling Beer, de favoriete knuffel van Dikkie Dik, verdwenen. De poes gaat met een aantal vrienden op zoek naar de knuffel en beleeft vervolgens allerlei avonturen.

De film werd mede ontwikkeld door producent Burny Bos, die ook de film insprak. Bos overleed eind vorig jaar, voordat de film af was. Zijn aandeel aan de film was wel al opgenomen. Volgens de makers is Dikkie Dik en de Verdwenen Knuffel een “doe-, roep- en dans-mee-film”.

Alle dertien liedjes uit de bioscoopfilm zijn vanaf woensdag te beluisteren op Spotify.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nieuwe uitgestorven dolfijnensoort ontdekt door Natuurhistorisch Museum Rotterdam

    19 december 2025 om 09:10
    • Cultuur

    Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor coronapandemie

    18 december 2025 om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland