Vandaag om 08:35
< 1 min lezen

Lenny Kuhrs laatste concert uitverkocht, maar er komen extra data

Door: ANP

Het optreden waarmee Lenny Kuhr op 9 mei haar carrière afsluit, is uitverkocht. Dat meldt de Reestkerk in Balkbrug, waar het concert plaatsvindt, op haar website. Het is niet het enige optreden van de tournee Licht van Kuhr waarvoor geen tickets meer te koop zijn. Het leeuwendeel van de tour is inmiddels uitverkocht.

Wel zijn er extra optredens ingepland. Kuhr treedt op 3 mei op in het Schiller Theater in Utrecht. Daarnaast is de zangeres bevestigd voor het concert Eurovision in Concert, dat op 11 april in AFAS Live plaatsvindt. Dit wordt de laatste keer dat Kuhr in een grote zaal te horen is. Voor deze concerten zijn nog kaarten te koop.

De Troubadour

Kuhr maakte afgelopen week bekend na 58 jaar te stoppen met optreden. De zangeres won in 1969 namens Nederland het Eurovisie Songfestival met het lied De Troubadour. Zij beëindigt haar carrière vanwege de gezondheid van haar man, maar ook vanwege het “toenemende antisemitisme in Nederland”. Kuhr moest het afgelopen jaar met beveiliging optreden. Na haar laatste concert emigreert de zangeres naar Israël, waar haar familie woont.

De Reestkerk in Balkbrug heeft al laten weten van het laatste optreden van Kuhr “een groot feest” te gaan maken.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Met Gouden Film voor Verliefd op Curaçao verbreekt regisseur eigen record

    Vandaag om 08:33
    • Cultuur

    Filmmuziek Toplijst op NPO Klassiek breidt fors uit naar 400 nummers

    Gisteren om 10:52

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel