Emma Heesters moet optreden afzeggen vanwege keelontsteking
19 augustus 2022 om 17:55
< 1 min lezen

Emma Heesters moet optreden afzeggen vanwege keelontsteking

Emma Heesters heeft haar optreden van vrijdagmiddag op het Live at the Lake Festival in Zoetermeer moeten afzeggen vanwege een keelontsteking. Dat nieuws deelt de 26-jarige zangeres via Instagram.

“Lieve fans en bezoekers van Live at the Lake Festival”, begint Heesters haar bericht. “Helaas moet ik mijn show van vanmiddag cancellen omdat ik een keelontsteking heb. We hebben tot vanochtend gekeken of het ging lukken, maar het bleef toch aanhouden. Ik baal enorm en ik had er mega veel zin in om voor jullie deze show te spelen. Hopelijk zie ik jullie snel weer!”

Het festival in Zoetermeer vindt plaats op vrijdag en zaterdag. Andere artiesten die optreden zijn DI-RECT, Snollebollekes en Lucas & Steve.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg