5 juni 2023 om 17:45
< 1 min lezen

Elliot Page had kortstondige relatie met Kate Mara

Elliot Page heeft in 2014 korte tijd een romance gehad met actrice Kate Mara. Dat was vlak nadat hij uit de kast was gekomen als gay, schrijft de acteur volgens People in zijn nog te verschijnen memoires Pageboy.

De 36-jarige Page, die in 2020 bekendmaakte transgender te zijn, en Mara hadden gevoelens voor elkaar toen Page opnames had voor de film X-Men: Days of Future Past. “Ze had toen een vriendje, de mooie en getalenteerde Max Minghella”, aldus de acteur. Minghella steunde Mara echter bij het verkennen van haar gevoelens.

“Ik had nooit gedacht dat ik verliefd zou kunnen zijn op twee mensen en nu weet ik dat ik het kan”, zei Mara volgens Page tegen hem. “Dit was vlak nadat ik uit de kast kwam als gay. Het was een tijd van onderzoeken en ook van liefdesverdriet”, zegt Page. Hij viel naar eigen zeggen steeds op mensen die al bezet waren.

Page is nu nog steeds close met Mara. “Ik denk dat de liefde en zorg die we voor elkaar voelen iets heel speciaals is.”

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg