Dit is de cast voor theatervoorstelling over Marianne Timmer
20 september 2023 om 11:08
< 1 min lezen

Dit is de cast voor theatervoorstelling over Marianne Timmer

Actrices Els Vegter en Liesbeth Groenwold zijn in december te zien als Marianne Timmer in Timmertje, de theatervoorstelling over de bekende Nederlandse schaatskampioene. Andere hoofdrollen zijn voor Tessa van Roon als schaatsster Renske Vellinga, een leeftijdgenote van Timmer, en Bas de Bruijn, die de rol van haar coach Peter Mueller op zich neemt. Dat werd dinsdag onthuld tijdens de castpresentatie van het stuk door de Groningse stichting Pandeon.

In de voorstelling Timmertje wordt het “turbulente” levensverhaal van Marianne Timmer nagespeeld. De uit Sappemeer afkomstige sportvrouw won in 1998 tijdens de Olympische Winterspelen in het Japanse Nagano twee gouden medailles bij het langebaanschaatsen. “Haar prestaties, levensloop en sympathieke persoonlijkheid zijn nu, 25 jaar later, een solide basis voor een aansprekend theaterstuk op locatie”, aldus Pandeon.

De voorstelling gaat op woensdag 13 december 2023 in première in de voormalige graanloodsen aan het Winschoterdiep in Hoogezand. De andere voorstellingsdata zijn donderdag 14, vrijdag 15 en zaterdag 16 december. De kaartverkoop is inmiddels gestart.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Ook deze BN’er maakt zijn opwachting tijdens het Musical Benefiet Gala

    Gisteren om 15:56
    • Cultuur

    Soundos neemt Platina Ticket Award in ontvangst voor show Witte Ruis

    Gisteren om 11:36

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland