15 december 2025 om 09:06
< 1 min lezen

Band BZN onvangt oeuvreprijs tijdens Muziekfeest van het Jaar

Door: ANP

BZN is zaterdagavond onderscheiden met een prijs voor het gehele oeuvre van de band. Tijdens het Muziekfeest van het Jaar in Ziggo Dome werd de Volendamse groep verrast met de TrosKompas Oeuvre Award.

“Er zijn weinig groepen in ons land die met het aantal hits dat ze hebben gescoord een complete Top 50 kunnen vullen. Alleen al daarom behoort BZN tot de buitencategorie van de Nederlandse muziek”, aldus de jury, die ook het internationale succes van BZN en hun comeback in 2025 prijst.

De uitreiking van de oeuvreprijs werd voorafgegaan door een eerbetoon aan BZN door Jan Smit, Samantha Steenwijk, Marco Schuitmaker, Senna en Gerard Joling. De registratie van Muziekfeest van het Jaar is op oudejaarsavond te zien bij AVROTROS op NPO 3.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Jan Slagter viert uitlekken hoofdlijnenakkoord met taart bij Omroep Max

    Vandaag om 13:17
    • Cultuur

    NPO Radio 2 eert Golden Earring tijdens emotionele One Last Night

    Vandaag om 10:12

Aankomende evenementen

29 Jan
Whisky aan het Strand
  • Zuid-Holland
29 Jan
Chill out
  • Utrecht
29 Jan
FORTcafé: jamsessie
  • Utrecht