Albert Verlinde maakt samen met regisseur Servé Hermans Grease-musical
23 augustus 2022 om 14:28
< 1 min lezen

Albert Verlinde maakt samen met regisseur Servé Hermans Grease-musical

De musical Grease van producent Albert Verlinde heeft in Servé Hermans een regisseur gevonden. Daarnaast werd dinsdag bekend dat er al ruim vierhonderd aanmeldingen zijn voor de audities. Het gaat om dansers, zangers en acteurs.

“In Servé Hermans hebben we een fantastische regisseur”, laat Verlinde in een verklaring weten. “Bij Dagboek van een Herdershond hebben we intens mogen samenwerken en dat is uitstekend bevallen. Hij heeft daar een prachtige voorstelling neergezet en ook voor Grease zit hij vol met geweldige ideeën.” Ook voegt choreograaf Daan Wijnands zich bij de productie. Hij werd voor zijn werk negen keer genomineerd voor een Musical Award en verzilverde er daarvan vijf.

Auditie doen 

Tot en met 31 augustus kunnen belangstellenden zich nog aanmelden om auditie te doen. Tot nu toe is Verlinde tevreden met de grote belangstelling. “We merken aan alles dat de musical Grease bij iedereen leeft. In een paar dagen hadden we vierhonderd aanmeldingen voor de audities binnen.”

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg