Vernield waterpark krijgt 25.000 euro van provincie
30 juni 2022 om 16:47
< 1 min lezen

Vernield waterpark krijgt 25.000 euro van provincie

Eerder deze maand werd waterpark Storm Aquapark nabij Leidschendam vernield. Het park bestaat bijna volledig uit opblaasbare toestellen die kort na de opening werden lek gestoken. De provincie Zuid-Holland heeft eenmalig een subsidiebedrag van 25.000 euro beschikbaar gesteld om het park open te houden. Dit meldt Omroep West.

Provincie-eigendom

Storm Aquapark in Leidschendam is een gigantisch waterpark van 2500 vierkante meter. Toen de attracties werden vernield baalde de eigenaar enorm door het mislopen van inkomsten. Omdat het recreatiegebied eigendom is van de provincie heeft de eigenaar recht op publiek geld.

Reparaties

Het bedrag wordt gebruikt om materialen te repareren. Ook krijgen sommige attracties een andere bestemming. Volgens de eigenaar hoeven geplande schoolreisjes en kinderfeestjes nu niet verzet te worden. De reactie op de reparaties waren over het algemeen positief.

Door: Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe
13 Feb
Kraak de Code speurtocht
  • Drenthe
13 Feb
Vernieuwde Lange Leo Kinderroute
  • Drenthe