Toverland nodigt Dylan Haegens, Kalvijn, Nina Warink uit voor YouTube-dag
10 mei 2023 om 15:00
< 1 min lezen

Toverland nodigt Dylan Haegens, Kalvijn, Nina Warink uit voor YouTube-dag

Toverland organiseert zondag 25 juni, van 10.00 tot 18.00 uur weer de YouTube-dag. Op de derde editie van het evenement zullen de influencers Dylan Haegens, Kelvin Boerma en Nina Warink uit. Ook Giel de Winter en Stefan Jurriens van StukTV zijn aanwezig. Dit meldt Looopings. 

De YouTube-sterren zullen optreden op een podium in entreegebied Port Laguna. Iedereen met een regulier kaartje kan naar de optredens. Haegens neemt zijn YouTube-vrienden Marit Brugman, Rick Vermeulen en Teun Peters mee. Fans hebben een uur de tijd om vragen aan het team te stellen. Het viertal krijgt ook enkele uitdagingen voorgeschoteld. Later op de dag is het de beurt aan vier leraren die beroemd werden door hun TikTok-video’s. Daarna verschijnen Boerma – beter bekend als Kalvijn – en Warink op het podium.

Dj-set

Het programma wordt afgesloten met een dj-set van De Winter en Jurriens. Ook in de rest van het park besteedt men aandacht aan YouTube en TikTok. Zo staat in themagebied Avalon een draaiende camera. Horecapunt Solaris wordt voor de gelegenheid bemand door Vincent van Looijengoed en Odin Blei, bekend van TikTok-filmpjes uit een ijssalon in Drenthe.

Door: Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

17 Feb
Filmavond met Hengelose Revue, het Stadsjournaal 2008-2022 en een modelmaker bij Dikkers
  • Overijssel
18 Feb
Apex Acoustic
  • Groningen
19 Feb
Stadswandeling Hengelo herrezen
  • Overijssel
26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel