Tijgerverblijf in Dierenrijk wordt twee keer zo groot
15 februari 2024 om 14:36
< 1 min lezen

Tijgerverblijf in Dierenrijk wordt twee keer zo groot

Het in Mierlo gelegen Dierenrijk krijgt een reeks grote werkzaamheden. Het tijgerverblijf wordt dubbel zo groot gemaakt. Er komt ook een waterspeeltuin in het verblijf.

De parkmanager vertelt dat het oude cheetaverblijf bij het tijgerverblijf wordt getrokken. Dat meldt Looopings. Water is een groot en belangrijk onderdeel van het park geworden. Het is de bedoeling dat bezoekers die in de zomer langskomen, ook het zwembad-gevoel kunnen krijgen. Er wordt namelijk een waterspeelplaats aangelegd.

Kinderen

De kindvriendelijke dierentuin wil voor hun doelgroep ook waterpompen, gootjes en meerdere speelplassen aanleggen. Door de toevoeging van water en speelelementen, lijkt het alsof kinderen in hetzelfde water als de tijgers spelen. De tijgers zelf zijn natuurlijk afgezonderd van de kinderen.

Nieuwe tijgers

Er komt ook een nieuw tijgerstelletje naar Dierenrijk zodra de verbouwing af is. Het stel leefde eerst in Safaripark Beekse Bergen. De verhuizing werd aanbevolen door het Europese fokprogramma.

In ruil voor het tijgerstelletje zou Beekse Bergen de tijger Laila krijgen. Echter overleed Laila kort voordat ze verhuisd zou worden.

Eind mei

Dierenrijk verwacht dat de verbouwingen eind mei klaar zijn.

 

Bron/beeld: Looopings/Dierenrijk

 

Relevante artikelen

Alles van attracties
    • Attracties

    Efteling-musical Joris en de Draak beleeft première in Den Bosch

    Gisteren om 14:28
    • Attracties

    Hellendoorn verrast met reuzenschommel als primeur in Nederland

    Gisteren om 10:52

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland