Python in Efteling maakt nog een beperkt aantal ritjes voor onderhoudsbeurt  / Foto: Efteling
29 januari 2024 om 10:52
< 1 min lezen

Python in Efteling maakt nog een beperkt aantal ritjes voor onderhoudsbeurt

Deze week moeten bezoekers van de Efteling hun ritje in de achtbaan Python enigszins plannen. Vanwege een aankomende onderhoudsbeurt is de rollercoaster deze week slechts een aantal uren per dag geopend. Bezoekers kunnen tot en met zaterdag 3 februari van 13:00 uur tot 16:30 een ritje maken in de achtbaan, meldt Looopings.

Toch is het nog altijd meer dan voorheen gepland was. In eerste instantie zou de achtbaan namelijk helemaal dicht gaan, maar omdat de onderhoudsbeurt iets werd uitgesteld kunnen mensen nu nog een ritje maken in de Python. Om het maximum aantal ritten niet te overschrijden is daarom de achtbaan een paar uurtjes per dag geopend.

Werkzaamheden

De achtbaan is tot 3 februari dus wel elke dag open, maar voor een aantal uren. Daarna, op 5 februari, beginnen de werkzaamheden aan de Python. Wanneer die zijn afgerond gaat de achtbaan weer zoals vanouds de hele dag open.

Het wordt niet op de website van de Efteling vermeld dat de Python afwijkende openingstijden kent. Naast de Python zijn Joris en de Draak, Raveleijn, De Vliegende Holander, het Kleuterhof en Doornroosje niet in gebruik. Ook is Villa Volta tot dinsdag 30 januari dicht.

Relevante artikelen

Alles van attracties
    • Attracties

    Dit zijn de genomineerde dagattracties van Nederland en per provincie

    14 november 2025 om 15:53
    • Attracties

    Baron 1898 heropend na groot onderhoud

    13 november 2025 om 13:59

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland