22 september 2020 om 14:33
< 1 min lezen

Prairiehondjes snuffelen aan de herfst in DierenPark Amersfoort

Vandaag is officieel de start van de herfst. In DierenPark Amersfoort snuffelen de dieren al voorzichtig aan het nieuwe seizoen, en dat levert vrolijke beelden op voor de bezoekers. Dit meldt DierenPark Amersfoort. 

“De prairiehondjes vinden deze dagen eikeltjes die van de bomen vallen in hun verblijf. De nieuwsgierige knaagdieren gaan graag op ontdekking en duiken dan ook al snel af op de eerste eikels en herfstbladeren die de grond raken”, vertelt hoofd Dierverzorging Willem Verdonck. “De eikels zijn de eerste aankondiging van de herfst voor de dieren; nog even en het hele bosrijke park is goudgeel gekleurd.”  

Live de prairiehondjes aanschouwen is natuurlijk het leukst, maar wil je nu alvast beelden wil zien van de herfstaanbidders? Dat kan hier.

Door: Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe