Efteling opent in najaar 2024 nieuw 'griezelgebied' Danse Macabre
7 november 2023 om 14:24
< 1 min lezen

Efteling opent in najaar 2024 nieuwe attractie Danse Macabre

Het nieuwe 'griezelgebied' Danse Macabre dat attractiepark De Efteling bouwt, gaat in het najaar van 2024 open. Dat heeft het park in Kaatsheuvel dinsdag op sociale media laten weten. Het park deelde op Instagram de eerste beelden van de nieuwste aanwinst van het park.

Danse Macabre komt op de plek van het oude, iconische Spookslot dat medio 2022 de deuren sloot. Het nieuwe themagebied wordt 17.000 vierkante meter groot. In Danse Macabre keren elementen uit het oude Spookslot terug, toont De Efteling op Instagram.

“Het Spookslot-verleden kan je straks terugvinden in Danse Macabre”, schrijft het park bij de eerste beelden. “Zo keren er verschillende voorwerpen uit het Spookslot terug en gaat er een gigantisch orkest de 150 jaar oude muziek nieuw leven inblazen.”

Het is niet bekend of de grafzerk van Kate Bush, die onderdeel uitmaakte van het Spookslot, terugkeert in het nieuwe themagebied.

Relevante artikelen

Alles van attracties
    • Attracties

    Zeldzaam hertje geboren in Blijdorp na tien jaar

    Vandaag om 13:02
    • Attracties

    Vrouw onwel tijdens Efteling-show Raveleijn

    Vandaag om 11:54

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland