Te koop: familieachtbaan Panky's Adventure van Speelparadijs Voorst
22 september 2022 om 16:40
< 1 min lezen

Te koop: familieachtbaan Panky’s Adventure van Speelparadijs Voorst

Achtbaan Panky’s Adventure in Speelparadijs Pannenkoekenhuis Voorst is te koop gezet. De familieachtbaan is slechts drie jaar oud, maar bijna ongebruikt omdat er een omgevingsvergunning voor nodig is die niet wordt verleend. Dit meldt Looopings. 

Het speelparadijs dacht geen omgevingsvergunning nodig te hebben voor de achtbaan. Toen er klachten over geluidsoverlast binnenkwamen, liet de gemeente weten dat de attractie een bouwwerk is. Daar is een vergunning voor nodig, maar die wordt niet afgegeven.

Used Amusement Rides

Wie interesse heeft in de achtbaan kan telefonisch contact zoeken met Used Amusement Rides. Daar staat de achtbaan sinds 1 september te koop. Speelparadijs Pannenkoekenhuis Voorst betaalde er in 2019 250.000 euro voor.

Door: Nationale Recreatiegids / Johanne Levinsky

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • Walibi Holland staat in lijst met rookvrije uitjes, terwijl bezoekers gewoon mogen roken / Foto: "Walibi Holland entrance" door Christophe95
    • Attracties

    Walibi stopt overleg met vakbond: seizoenskrachten vrezen stilstand

    Vandaag om 09:09
    • Attracties

    GaiaZOO neemt afscheid van 21-jarige leeuw

    Vandaag om 08:43

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland